• BITCOIN/TL
  515673,119
  % 1,19
 • ETHEREUM/TL
  30572
  % 0,52
 • RIPPLE/TL
  6.81
  % -0,22
 • BITCOIN CASH/TL
  3010.82,534
  % 0,11
 • LITECOIN/TL
  1054.74
  % -0,74
 • COSMOS HUB/TL
  149.35
  % -0,16
 • CARDANO/TL
  11.05
  % 5,65
 • TETHER/TL
  17.12
  % 2,18

Stellar Coinbase Top 3 Listesine Girdi

Stellar Coinbase Top 3 Listesine Girdi

Stellar Coinbase Top 3 listesine giriş yaptı. Steallar’ın Türkiye Twitter hesabından paylaşılan bu gönderi dünya çapında yankı buldu.

Coinbase’in çeşitli altcoinler üzerinden bir popülerlik sıralaması gerçekleştirdiğini bilmekteyiz. Bu popülarite sıralaması ilgili coinlerin takas oranlarından aranma oranlarına, internet geçmişinden Coinbase verilerine kadar birçok bilginin ışığında değerlendirilmekte. Coinbase de halihazırda Amerika’nın en ünlü kripto para platformu. Dolayısıyla Coinbase’in elinde bu sıralamayı çıkartabilmek adına yeterli verinin olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yeni açıklanan popülarite sıralamasına göre de Stellar ciddi bir yükseliş kazandı.

An itibariyle Stellar, Coinbase’in düzenlediği popülerlik sıralamasında üçüncü. Dolayısıyla ilgili coinin bilinilirliğini ciddi oranda arttırdığını söyleyebiliriz. Böylece Stellar en popüler coinler arasında giriş yaptı. Coinin halihazırda son derece popüler olduğunu bilmekteydik. Zira ilgili coin eski Ripple kurucularının iştirakiyle hayata geçmişti. Haliyle de sağlam temeller üzerine dayanan bir altyapısı mevcut. Stellar’ın bu altyapıyı kullanmak suretiyle faaliyetlerini arttırması kaçınılmaz oldu. Günümüzde de XLM bütün bu unsurların meyvesini yemekte.

Stellar Coinbase Top 3 Listesinde

Popülarite oranları günlük bir şekilde güncellenmekte. Yani her an her gelişmenin olması muhtemel. Herhangi bir coinin bu listeye yeniden yükselmesi mümkün. %63 satın alma oranı ile beraber an itibariyle Coinbase Top 3’te bulunan XLM elbette ki yakın zaman içerisinde buradan düşebilir. Lakin bu noktadaki asıl mevzu XLM’nin popülerlik sınırını aşması. Zira bu sınırı bir kere aşmak herhangi bir altcoin için büyük başarı. Gelecek günlerde XLM’nin hareketlerini heyecanla izleyeceğiz. Lakin gidişatın bu olması durumunda ilgili altcoinin sağlam adımlarla varlığını sürdürmesi söz konusu. Bu bağlamda uzun vadeli yatırımcıların radarına XLM’nin girmesi elbette ki mümkün. Stellar Coinbase Top 3 listesinde olmaya devam etmekte. Konu hakkında gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.