• BITCOIN/TL
  305977,462
  % 0,57
 • ETHEREUM/TL
  22565
  % 2,56
 • RIPPLE/TL
  7.31
  % 1,45
 • BITCOIN CASH/TL
  2076.15,750
  % 0,53
 • LITECOIN/TL
  1417.62
  % 2,55
 • COSMOS HUB/TL
  187.52
  % 2,04
 • CARDANO/TL
  5.74
  % -0,59
 • TETHER/TL
  18.64
  % -0,39

RIPPLE’DA BÜYÜK HEDEF 4 DOLAR MI?

RIPPLE’DA BÜYÜK HEDEF 4 DOLAR MI?
Bu yazı yatırım tavsiyesi değildir.

Bu yazı yatırım tavsiyesi değildir.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

RIPPLE’CILAR COK DAYAK YEDİ

Şüphesiz ki kripto para piyasasında en çok dayak yiyen yatırımcı elinde Ripple tutan yatırımcı oldu. Bunun başında malum dava geliyor. Hisse senetleri piyasasında olduğu gibi küresel piyasalar belirsizlikleri hiç sevmez.  Ripple davasının olması, üzerinde bir baskı oluşturduğu kesin. Olumlu haberleri almak, olumsuz haberleri de satar piyasalar. Yani kimse belirsizlikte risk almaz istemez. Hal böyle olunca da Ripple kripto paraların boğa piyasasında kendini gösteremeyen nadir kripto para olduğunu net bir şekilde diyebiliriz.

RIPPLE’CILAR COK DAYAK YEDİ

RIPPLE’CILAR COK DAYAK YEDİ

 

72 CENT HAYAL DEĞİL.

Net bir şekilde belirtmem gerekirse neden olmasın? Bunun başında ilk olarak 41 cent üzerinde haftalık kapanış yapmış olmamız. Bir önceki ay 0.61 haftalık (kırmızı çizgi) ve 0.72 (mor çizgi) den sert satış yedi. Bunun nedenini dava ile gelen haberler bana göre. Ripple’ın bir hafta özellikle haftalık grafiklerde incelediğinizde 61 cent üzerinde 1 hafta kapanış yaptı. Bu çok önemli bir işaret. Neden? Çünkü ben burada bir fiyat boşluğu yarattığını düşünüyorum. Demek ki Ripple bu fiyat boşluğunu ilerleyen zamanda almaya gelebilir, yani ilk olarak 72 cent hayal değil. Şunu da net bir şekilde vurgulamak gerekir ki 0.41 ve 0.39 cent altında haftalık kapanış almayalım bu Ripple da satış baskısı doğurabilir.

1 VE 2’NCİ DALGALARI NEDEN BURAYA KOYDUM?

Burada benim dikkatimi çeken fiyat hareketi Fiyatta dramatik bir geri dönüş sunmanın yanı sıra, Çapraz Üçgenlerin sunduğu fırsattır. Çapraz Üçgenlerin sunduğu ikincil fırsatlar pazar içi analiz tarafından sağlanandır. Örneğin, bir büyük bir hisse senedi endeksindeki Çapraz üçgen beşinci dalga muhtemelen temeldeki hisse senedi sorunlarında satışları göstermek. Bu da kripto para üzerinde dava etkisinin olduğudur. Bunun bir çapraz üçgen olduğuna kanaat getirdim. Bu yüzden buraya 1 ve 2’nci dalgaları yerleştirdim.

 

72 CENT HAYAL DEĞİL.

72 CENT HAYAL DEĞİL.

FİYATI YUKARI İTEN BİR EL VAR

Grafikte de ok ile işaretlediğim üzere Ripple’ın bir piyasa yapıcısı olduğu net bir şekilde gözüküyor. Özellikle 36 cent’e geldiğinde güçlü alımların geldiği net bir şekilde gözüküyor. Bu fiyatı yukarı iten bir elin olduğu kanısına da varılabilir. Burada önemli olan 39 cent altında haftalık kapanışlar almayalım. Çok ve çok önemli bir konu olduğunun altını bir kez daha çizmek istiyorum.

FİYATI YUKARI İTEN BİR EL VAR

FİYATI YUKARI İTEN BİR EL VAR

RİPPLE’DA BÜYÜK TRADE HAYALİ 4 DOLAR OLABİLİR Mİ?

En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim olabilir. Olmaması için hiçbir neden yok. Bu aynı zamanda yarın sabah kalktığınızda hemen 4 dolar olacak anlamına gelmiyor. Şahsımca yaptığım analizlere göre bu süre 30 ay ve üzerinde de olabilir. Bu süre altından da gerçekleşebilir. Bunu söylemek gerçekçi olmaz hayalcilik olur ama benim kanaatim bu yönde. 4 dolar için ilk önce 1.05 dolar ve 1.58 dolar üzerinde aylık kapanışlar almamız gerekiyor. Özellikle 1 dolar seviyesi de önemli bir psikolojik direnç olarak karşımıza çıkıyor. Bir üst direnç ve destekler de grafikte gösterilmiş durumdadır.

RIPPLE’DA BÜYÜK HEDEF 4 DOLAR MI?

RIPPLE’DA BÜYÜK HEDEF 4 DOLAR MI?

 

muratarkan

muratarkan

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR YAZ
 • Xrp Analiz -Ripple İlk Defa 1 Dolar Üstü Kapanış Yaptı – 4 Dolar Olur Mu ? – Kripto Haberleri ve Analizleri2 sene önce
 • […] Analiz 8 Mart 2021 de bir analiz yayınlamıştım. Bu yazıya tıklayarak gidebilirsiniz(XRP 4 Dolar Olacak Mı ?) .O zamanda belirttiğim gibi Ripple da 30 ay’a kadar 4$ dolar hedefimi koruyorum. Olmaması için […]