• BITCOIN/TL
  518553,662
  % 3,52
 • ETHEREUM/TL
  32382
  % 3,87
 • RIPPLE/TL
  6.85
  % 4,02
 • BITCOIN CASH/TL
  3245.47,189
  % 4,69
 • LITECOIN/TL
  1126.97
  % 3,06
 • COSMOS HUB/TL
  171.34
  % 2,73
 • CARDANO/TL
  10.8
  % 27,08
 • TETHER/TL
  16.42
  % 0,22

Ripple Davası CEO’yu Kızdırmakta

Ripple Davası CEO’yu Kızdırmakta

Ripple davası bir yandan görülmeye devam ederken bir yandan da konuşulmaya devam ediyor. CEO, konu hakkında açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz saatler içerisinde Ripple CEO’su ağzına geleni söyledi desek yeridir. Zira CEO ortada olan dava sürecine son derece kinli. Ripple’ın bir zamanlar hızlı ve sert bir yükselişi olduğunu bilmekteydik, özellikle Ripple proje bazında da bütün yatırımcılara güven vermekteydi. Fakat sonrasında gelen dava süreci ve AMD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun suçlamaları Ripple’ın itibarsızlaşmasına neden oldu. Öyle ki Ripple her geçen yıl şiddetle devam eden yükselişinde sert bir düşüş yaşadı. Açıklanan rakamlar gösteriyor ki dava sürecinin bitimine kadar da bu düşüş devam edecek.

Ripple an itibariyle ABD piyasasında negatife geçmiş vaziyette. Bu durumdan ötürü de Ripple CEO’su konu hakkında açıklamalar bulundu. CEO, ABD’nin onları engellemeye çalıştığını ve bu bağlamda da sürekli olarak davayı uzattıklarını söyledi. Eğer dava çok daha kısa süre içerisinde bitmiş ve çözümlenmiş olsaydı Ripple gereken önlemleri alabilirdi. Dava Ripple’ın aleyhine sonuçlansa bile CEO uzun vadede zararlarını telafi edecek politikalar yapacklarından emin. Fakat XRP sadece davalarla gündeme geldiği sürece bu durum imkânsız vaziyette. Bu nedenden ötürü de Ripple CEO’su son derece kızgın.

Ripple davası

Ripple Davası CEO İçin Önem Arz Ediyor

CEO, ABD’nin ve neredeyse bütün hükümetlerin kripto para endüstrisini elde etmek isteidğini söylüyor. Ripple üzerine uzun vadeli devam eden yargı sürecini de bu nedene bağlıyor. Zira CEO’ya göre Ripple’ın yavaş yükselişi ya da düşüşü bütün kripto para dünyasını etkilemekte. Bu durumun haksız olduğunu söylememiz de yanlış olacaktır. Çünkü unutmayalım ki Ripple, her ne kadar üçüncü büyük unvanını kaybetse de, an itibariyle dördüncü büyük konumunda. Ripple davası hakkında gelişmeler oldukça sizlere bildirim sağlayacağız.