• BITCOIN/TL
  388022,279
  % 2,01
 • ETHEREUM/TL
  21247
  % 2,09
 • RIPPLE/TL
  5.87
  % 6,22
 • BITCOIN CASH/TL
  2201.22,692
  % 1,68
 • LITECOIN/TL
  863.98
  % 9,29
 • COSMOS HUB/TL
  125.83
  % 15,18
 • CARDANO/TL
  9.14
  % 9,52
 • TETHER/TL
  17.21
  % -0,35

PayPal AVAX ile Anlaşacak Gibi Duruyor

PayPal AVAX ile Anlaşacak Gibi Duruyor

PayPal AVAX görüşmelerinin artık kesin bir dille onaylandığını söyleyebiliriz. Görünüşe göre AVAX anlaşması yakın zamanda sağlanacak.

PayPal’ın uzun süredir kendi stabil coinini üretme isteği mevcut. Daha dün yayımladığımız bir haberde ise sizlere PayPal’ın Ava Labs ekibiyle dirsek teması içerisinde olabileceğini belirtmiştik. Fakat dün itibariyle bu haberler sadece bir söylentiden ibaretti. Ancak son gelişmelerin ışığında haberlerin artık teyit edildiğini söylememiz doğru olur. Zira son derece güvenilir gazeteciler konu hakkında önemli açıklamalarda bulundular. Görünüşe göre PayPal AVAX yardımı ile yakın bir zaman içerisinde kendi stabil coinini çıkartacak. Ancak elbette ki konu hakkında net bir tarih açıklaması söz konusu değil. Uzun vadede stablecoin işinden PayPal’ın daha kazançlı çıkması da son derece muhtemel.

Eğer bu anlaşma gerçekleşirse ve PayPal stablecoin için Ava Labs ekibi kolları sıvarsa işler değişebilir. Zira bu gelişme AVAX için de gerçekten olumlu bir durum. Haberlerin yayımlandığı tarih itibariyle AVAX’ta herhangi bir değişiklik söz konusu değil. Fakat anlaşma resmiyete kavuşursa yüksek ihtimalle AVAX değerlerinde değişim söz konusu olacaktır. Bu bağlamda da AVAX yatırımcılarının konu hakkında sevinçli olmaları son derece olası.

PayPal AVAX

PayPal AVAX İş Birliği

An itibariyle stabil coinlerin toplam piyasa değeri 85 milyar doların üzerinde. Böylelikle stabil coinlerin kripto para piyasasında gerçekten büyük rol oynadığını söylememiz doğru olur. Unutmayalım ki birçok iş veren ödemelerini çeşitli stabil coinler aracılığıyla gerçekleştirmekte. Aynı zamanda yatırım amacıyla da portföyünde her zaman stabil coin bulunduran ciddi bir kesim de mevcut. Dolayısıyla PayPal’ın bu adımı kesinlikle kısa süre içerisinde meyvelerini verecektir.

Uzun vadede PayPal’ın amacı kripto para dünyasında daha kuvvetli bir hale gelmek. Bunun için de stabil coin gibi bazı adımların atılması şart. PayPal AVAX iş birliği resmiyete dökülürse sizleri bu konuyla alakalı haberdar edeceğiz.