• BITCOIN/TL
  308766,183
  % 0,14
 • ETHEREUM/TL
  22742
  % 2,15
 • RIPPLE/TL
  7.6
  % 0,07
 • BITCOIN CASH/TL
  2123.05,203
  % -1,46
 • LITECOIN/TL
  1443.71
  % 1,67
 • COSMOS HUB/TL
  192.03
  % 3,03
 • CARDANO/TL
  5.97
  % 1,61
 • TETHER/TL
  18.63
  % -0,10

Bitexen AVAX, GRT ve Birçok Coine Yer Açtı

Bitexen AVAX, GRT ve Birçok Coine Yer Açtı

Bitexen AVAX, GRT, LUNA, SNX, YFI, CAKE, 1INCH, UMA, XVS ve BAL coinlerini sistemine ekledi. Yerli borsa büyümeye devam etmekte.

Yerli kripto para borsaları büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ülkemizde kripto paralarla ilgili vergilendirmeler söz konusu olsa da, borsalar aktif olarak işlem görmeye devam etmekte. Vergilendirme söylemleri insanları kripto paralardan uzaklaştıramayacak gibi duruyor. Türkiye’de Bitexen, Paribu, BTC Türk ve benzeri birçok yerli borsa alternatifi söz konusu. Bu borsa alternatiflerinden bir tanesi olan Bitexen de sistemine yeni coin alternatifleri eklemeyi başardı.

Türk kullanıcıların yurt dışı borsalarını tercih etmelerindeki en büyük sebep coin desteği. Zira yerli borsalarda ne yazık ki her coine destek bulunduğunu görememekteyiz. Gerek cüzdan ve gerekse değişim desteği açısından yabancı borsalar daha avantajlı olabiliyorlar. Bu bağlamda yerli borsaların kendilerini geliştirmeleri gerek. Görünüşe göre borsalarımızdan bir tanesi de bu durumu fark etmiş durumda. Bitexen, sistemine yeni coin alternatifleri ekleyerek kullanıcılarına farklı al sat imkânları yaratmaya çalışıyor.

Bitexen AVAX, GRT, LUNA ve Birçok Coini Sistemine Ekledi

An itibariyle son dönemin popüler coinleri aracılığıyla Bitexen üzerinden işlem yapmanız mümkün. Adı geçen coinlerin son birkaç aydaki en popüler kripto para birimleri olduklarını bilmekteyiz. Yurt dışı borsalarında özellikle AVAX ve LUNA gibi isimlerin değişim hacmi gerçekten çok büyüktü. Artık bu tip coinlerin al sat işlemlerini Bitexen üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Aynı zamanda yurt dışındaki borsalarınızdan da ilgili coinleri Bitexen cüzdanınıza aktarmanız mümkün olacak.

Bitexen’in ilgili coinler için sadece USDT işlem tahtalarını harekete geçirdiğini belirtelim. Ünlü Türk borsası dijital varlık sayısını an itibariyle 113’e çıkartmış durumda. Aynı zamanda 6328 adet de işlem çifti bulunuyor. Sadece Bitexen’in dijital varlıkları üzerinde artırım yaptığını söylemek de doğru olmaz. Diğer alternatif yerli borsalarımızdan da bu gibi girişimleri görmekteyiz. Görünüşe göre bu girişimlerin sayısı da zamanlara artmaya devam edecek. Özellikle Türk yatırımcıların kripto para borsasına bu denli yoğunlaşmasıyla beraber artık yerli borsalarımızın ülke bazı indeksinde ciddi dereceler elde etmeleri söz konusu. Gelecekte Bitexen AVAX, GRT, LUNA, SNX, YFI, CAKE, 1INCH, UMA, XVS ve BAL coinlerinin yanı sıra farklı alternatiflerle de karşınıza çıkabilir.