• BITCOIN/TL
  520786,495
  % 0,36
 • ETHEREUM/TL
  31955
  % -1,87
 • RIPPLE/TL
  6.93
  % 2,06
 • BITCOIN CASH/TL
  3316.52,206
  % 3,61
 • LITECOIN/TL
  1120.55
  % -0,80
 • COSMOS HUB/TL
  167.48
  % -2,40
 • CARDANO/TL
  10.02
  % 9,23
 • TETHER/TL
  16.4
  % 0,05

Binance Coinbase Hisse Listelemesini Yapacak

Binance Coinbase Hisse Listelemesini Yapacak

Binance Coinbase hisse listelemesini yapacak. Son gelen duyurulara göre Binance bu konuda ısrarcı gibi duruyor.

Binance’ın Tesla hissesi ile beraber hisse satışına başladığını biliyoruz. Aktif olarak hisse satışı gerçekleştirmeye başlayan platform bu noktada da blok zinciri sistemlerini kullanıyor. Hisse paylarını token haline getirmek suretiyle satan Binance daha fazla hisse alternatifi sunmak istemekte. Zira sadece Tesla coini ile birlikte büyük bir ağ kurmak pek mümkün değil. Binance’ın farklı şirketlerle görüşerek hisse tokenleştirme işlemine devam edeceği aşikar. Görünüşe göre ise Binance’ın sıradaki hedefi belli oldu.

Coinbase halka arzı yakın bir zaman içerisinde gerçekleşecek. Bu halka arzın gerçekleşmesinden sonra ise birçok kripto para kullanıcısı Binance’ın takınacağı tutumu merak etmekteydi. Zira Amerika’nın lider kripto para borsası olan Coinbase, Binance’ın ciddi bir rakibi konumunda. Ancak bu noktada Binance zekice bir karar aldı diyebiliriz. Binance, Coinbase hissesini tıpkı Tesla gibi token halinde satacağını duyurdu. BUSD üzerinden işlem görmesi planlanan hisse orijinal halka arz tarihine yetiştirilmeye çalışılıyor. Bu durumun gerçekleşmesi senaryosunda direkt olarak hissenin halka arzıyla beraber satın alımı mümkün olacak.

binance coinbase hisse

Binance Coinbase Hisse Satışı

Binance üzerinden hisse satışları ne yazık ki ülkemizde hâlâ aktif edilmedi. Aynı zamanda Amerika ve Çin’de de bu sistem aktif değil. Çeşitli hukuk izinlerinden ötürü sistemin aktif edilmediğini bilmekteyiz. Binance yakın bir zaman içerisinde hem ülkemizde ve hem de yurt dışında bu sistemi yaymayı amaçlıyor. Böylelikle yurt dışı borsalarından hisse alımı çok daha kolaylaşacak. Tamamen komisyonsuz işlemlerle beraber hisselere erişimin kolaylaşması haliyle yatırımcı potansiyelini de ciddi oranda arttıracaktır. Şüphesiz ki Binance Coinbase hisse satışı ülkemizde de gerçekleşseydi halka arza girecek birçok yatırımcı bulunabilirdi. Gelecekte bu senaryonun gerçekleşmesini dört gözle bekliyoruz.

YORUMLAR YAZ
 • Coinbase Halka Arzı Şirket Değerini Arttırdı – Kripto Haberleri ve Analizleri1 sene önce
 • […] hisselerinin yakın bir zaman içerisinde Binance’da aktif olacağını da duyurmuştuk. Ancak Binance hisse sistemi Türkiye’de aktif değil. Sistem Türkiye’de aktif olduğu […]